Бронювання

Місця на пляжі

забронювати
Меню
Резиденти

MC Рибік

MC Рибік
Єдиний, неповторний і такий улюблений MC, в постійному діалозі з вашими серцями під динамічну музику. Влучний гумор і фірмові відбивки - джокери в рукаві кожної вечірки.

DJ Belkina

DJ Belkina
Запальна одеситка з чітким відчуттям м'якості і лаконічності хаус музики. Динаміка з нотами вогняного серця - заборонений симбіоз в який можна закохатися. Будьте пильні.

DJ Feelmark

DJ Feelmark
DJ Feelmark - це гіпнотичні злиття ритму і такту. Його треки тримаються на Beatport Top 100 не один тиждень і після першого прослуховування їх уже неможливо забути.

Olga Shy

Olga Shy
Olga Shy - яскрава та чуттєва. Її сети відрізняються глибоким звучанням, у яких вокал гармонійно поєднується зі східними мотивами. Її треки попадали у топ 100 прогресив хаус чарту Beatport.

Cuprite

Cuprite

Cuprite - талановитий діджей та саундпродюсер. Пише музику протягом 8 років, постійно вдосконалюючи своє звучання у жанрі Melodic Techno та Progressive, заворожуючи слухача гіпнотичним та меланхолійним саундом.

NOWO

NOWO

NOWO - молодий мультиформатний діджей. Він успішно зарекомендував себе у клубному житті України, співпрацював зі світовими діджеями та артистами на одній сцені. Кожний його виступ - незабутній та наповнений ексклюзивними музичними матеріалами. Лауреат DJ&MC Battle Awards 2019 та OSF DJ Battle.

Партнери
flower
Україна, м. Одеса,
пляж Аркадія, Центральна Алея
Клуб, Пляж:
Formentera: